Hoofdmenu
 Home
 Nieuws
 Recensies
 Dancereports
 Winnen
 Forum
 Links

Laatste nieuws
Vie Monday - Colour Blocking
Vie Monday
Vie Monday Beach Edition
Eerste editie 4x4 Borrelfestival
Na Amerikaans succes nu eenmalig in Nederlandse bioscopen: Can U Feel It, the UMF Experience
The ultimate tease... Dimitri Vegas, Like Mike and Yves V shed their skin
We all love 80’s & 90’s, zaterdag 30 juni
Line-up Milkshake festival bekend
Sans Gêne - Een nacht vol schaamteloos vertier en sleazy house music
Belgische Wonderkids op bezoek bij Rara Aves in de Melkweg
Bla Bla met Minilogue tot 09.00u!
Na 4 jaar terug in de Melkweg met “Ufabulum” albumtour
Vette dubstep tijdens TFA labelshowcase x 50Hurtz in de Melkweg
Latin Lovers 26 mei officiële afterparty Vlaardingen Festival
AVICII and Talenthouse collaborate - It's competition time!
IChiOne: al 8 jaar loyaal aan drum n bass
Opkikker kikkert Utrecht weer op
Latin Lovers deze zomer op 3 (!) outdoor festivals
Latin Lovers in Anno te Almere
God Save The Queen Festival breidt uit met DIY podium

Inloggen
Username

Password

Remember me
Forgotten your password?
No account yet? Create one

Friday, 18 May 2012
Home arrow Nieuws arrow Dancereport arrow Report Q-base
Report Q-base   Print 
Tuesday, 13 September 2005

Q-base: 10 september 2005, Airport Weeze
qbaselogo.jpgOm 16:00 uur naderden we de parkeerplaats van het festivalterrein. Nadat we de auto weggezet hadden liepen we richting de ingang. Bij de ingang werden we grondig gefouilleerd. Na de controle liepen we het terrein op. Wat zouden we doen, links of rechtsaf? We gingen rechtsaf en kwamen bij uit bij Alpha Six. Het was daar erg rustig dus besloten we verder te lopen. Na een aantal meter gelopen te hebben kwamen we aan bij The Netherlands 2. Daar werd stevig gestampt.

We besloten het terrein verder te gaan verkennen. Al snel vielen ons de legervoertuigen op die achter de hekwerken geshowd werden. Op het podium van Euro tech stonden zelfs kleine legervoertuigen. Dit zag er heel apart uit. Boven ons zagen we af en toe een vliegtuig langs komen en niet te vergeten natuurlijk de sky-dives. Onderweg qbasetoren.jpgvielen ons de torens op, die aangaven bij welke stage je zat. Al snel kwamen we aan bij een grote hangaar waar goed werd gefeest. Dit was natuurlijk de hangaar van de Nederlandse dj's. In deze hangaar bevond zich ook de VIP-ruimte. De VIP-ruimte was een klein podium waar je d.m.v. een trapje op kon komen. Het stelde weinig voor, je kon er niet eens even relaxt zitten. Mensen die VIP waren konden wel gratis gebruik maken van de toiletten. Er waren meer dan genoeg toiletten, de wachttijd was maximaal vijf minuten.

De hele dag kwamen er donkere wolken voorbij. qbasevip.jpgWe vreesden dat er een grote plensbui zou gaan vallen. Maar de weergoden waren ons gunstig gestemd, het is de hele tijd droog gebleven. Toen het eenmaal begon te schemeren, besloten we om maar eens een hapje te gaan eten. Bad timing!! Er stonden enorme rijen bij de eetstandjes. Er waren relatief gezien te weinig eetstandjes. Na een half uur in de rij te hebben gewacht, waren we eindelijk aan de beurt. Daarna was het zoeken naar een tafeltje om aan te zitten. Gelukkig vonden we die snel en konden we onze magen gaan vullen. Helaas was het eten niet om over naar huis te schrijven. 

Toen onze maagjes eindelijk gevuld waren, was het inmiddels donker. qbaselicht1.jpgHet terrein zag er ineens heel anders uit. We besloten om even naar de set van Lady Dana te gaan luisteren. Dana draaide zoals normaal weer lekker stevig. Aan de drukte in die zaal was dat natuurlijk ook goed te merken. Omdat onze oren zin hadden in wat minder hards, gingen we richting de Euro Tech stage. qbaselicht.jpgDaar was het de beurt aan Miss Djax. Miss Djax draaide geweldig en dankzij de mooie belichtingseffecten was het plaatje compleet. Omdat we nog een eindje moesten rijden besloten we rond 21:30 uur richting de auto te lopen. Het was een behoorlijke zoektocht om de juiste weg terug te vinden zo in het donker, maar na wat gepuzzel zaten we op de goede weg.

Vergeet niet de foto's te bekijken.


: Home :: Nieuws :: Recensies :: Dancereports :: Winnen :: Forum :: Contact :: Links :